PicKala - Filter Selfie Camera

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Meitu Technology
PicKala fotoğraf uygulaması Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz muhteşem bir selfie uygulamasıdır.

Teknolojik gelişmelerden dolayı mobil cihazlarımızın kameraları artık neredeyse bir fotoğraf makinesi kalitesine sahip hale geldiler. Bu da elbette ki fotoğraflarımızın daha kaliteli olmasına sebep oldu. Bununla birlikte bir de mobil uygular işin içine girdi ve ortaya muhteşem efektlere sahip fotoğraflar çıktı. 

PicKala mobil uygulaması da Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınıza harika filtreler verebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Kendi kendine yetenler için profesyonelce tasarlanmış seçici 44 filtrenin yer aldığı PicKala mobil uygulaması sosyal medyalarınızı süsleyen fotoğraflarınızı eskisinden daha güzel hale getiriyor. 

Filtreleme, rötuş araçları, yeniden renklendirmek için fırça ve çerçevelerle profesyonel bir şekilde fotoğraf çekebileceğiniz ikinci bir selfie kamerasına sahip olmak için PicKala mobil uygulamasını değerlendirmelisiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınız üzerinde çeşitli değişimler yaparak daha sanatsal fotoğraflar elde edebilirsiniz. Bir dokunmatik HD efekti özelliği düşük kaliteli fotoğraflarınızı sanat eseri haline getirmek konusunda harika bir özellik olmuştur. Fotoğraflarınızı küçük dokunuşlar ile yeni haline kavuşturun. 

 

PicKala - Filter Selfie Camera indir